Kontaktai

Mobilusis telefonas: 86999158
El. paštas:
Puslapis:

Žemėlapis

Kūrybingi svečių namai PLUNKSNA

Skelbimo ID: 905
Miestas: Nida
Adresas: Taikos 32
Dirba: Sezono metu
Kambarių skaičius:
Keliaviečiai kambariai: 2, 3, 4
Vietų skaičius:
51 - 106 €
(nuo/iki)
905905905905905

Papildoma informacija

O buvo taip. 2006-ieji. Vasara. Vakaras. Vienas paslapčių ir gyvenimo tyrinėtojas, toks, galima sakyti, nuotykių ieškotojas, atostogaudamas Nidoje, atrado visų užmirštus, sutrupėjusius ir visai nugyventus rašytojų namus… Nors pastatų išorė akį rėžiančiai mena 1982-uosius, nuotykių ieškotoju patikėjo ir trys jo draugai. Visi keturi, kažkodėl beveik nejuokaudami ėmėsi tvarkyti, švarinti ir linksminti kambarių vidų.

Taip atsirado naujos, tikrai patogios lovos ir storos užuolaidos (na, jei kam vidury dienos nakties užsinorėtų...). Daug baltos spalvos. Kuklios švaros. O nuotaika tokia, kaip ir visose šios ketveriukės vietose: kas Vilniuje buvo bene garsiausiame bare IN VINO, kam pasisekė gauti staliuką viename iš užimčiausių Lietuvos restoranų RENÉ, kas gėrė iš garsiosios “Admirolo pintos” vieninteliame tikrai britiškame pub’e THE PORTOBELLO, tas žino.

Visi PLUNKSNOS kambariai - su nuostabiais balkonėliais (ir pelenine). Visuose kambariuose nuosavas tualetas, vonia ir karštas vanduo (jeigu ką). Visus kambarius Angeliukai tvarko tik paprašius, o ne kiekvieną rytą (kad ramiai). Kiekvienas atvykęs šuo ar kitas gyvis gauna nuosavą dubenėlį vandeniui (todėl, kad). Dušo gelis “ketčiupo” butelyje? Žinoma! Tualetas – “gelbėjimosi ratas”? Kaip kitaip! Vyno taurės virš kriauklės? Būtinai. Nemokamas internetas? Kaip be ryšio? Aikštelė automobiliui? O tai ką – sraigtasparniui? :-)