Kraunasi...

Kontaktai

Kontaktinis asmuo: Vidas
Tel.: +37068050432
Mobilusis telefonas: +37068050432
El. paštas: skirmute11@gmail.com

Žemėlapis

Buto- kambarių, namelių, treilerio ir kempingo nuoma

Skelbimo ID: 56
Miestas: Šventoji
Adresas: Mokyklos 16-32
Dirba: Visus metus
Kambarių skaičius: 2
Keliaviečiai kambariai: 4
Vietų skaičius: 8
9 €
(nuo)
5656565656

Papildoma informacija

Butas arti jūros (5min.), taip pat arti centro (10min.). Butą galima nuomotis kaip atskirą, arba išsinuomoti tik kambarį.Bute yra visi patogumai( dušas,tualetas, skalbimo mašina,šaldytuvas, televizorius, virtuvinė įranga, indai). Taip pat suteikiame mūsų svečiams patalynę už tam tikrą mokestį. Skiriame automobilio vietą šalia įėjimo, už stovėjimo vietą mokėti nereikia.

Taip pat nameliai su patogumais, erdvūs. Arti jūra 5min.,iki centro 15min. Šalia parduotuvė (1min.). Dušas, prausykla ir tualetas bendri. Kiekviena namelio pusė turi atskirą vietą kurioje pastatyti suoliukai su stalu visiškai atskirai nuo kaimynų. Taip pat kiekviena namelio pusė turi atskirą virtuvę su dujine virykle,šaldytuvu, kriaukle, bei žinoma indais. Dėl televizoriaus reikia tartis su kontaktiniu asmeniu. Taip pat suteikiame mūsų svečiams patalynę už tam tikrą mokestį. Skiriame automobilio vietą šalia įėjimo, už stovėjimo vietą mokėti nereikia. Jūsų vaikams nebus nuobodu, nes pas mus yra supynės, kuriose jūsų vaikai galės pramogauti.

Nuomojama vieta palapinėms. Arti jūra 5min.,iki centro 15min. Šalia parduotuvė (1min.). Dušas, prausykla ir tualetas bendri. Taip pat bus galima susitarus su kontaktiniu asmeniu dėl šašlykinės. Taip pat suteikiame mūsų svečiams patalynę už tam tikrą mokestį. Skiriame automobilio vietą šalia įėjimo, už stovėjimo vietą mokėti nereikia. Jūsų vaikams nebus nuobodu, nes pas mus yra supynės, kuriose jūsų vaikai galės pramogauti.

šnuomojamas treileris. Arti jūra 5min.,iki centro 15min. Šalia parduotuvė (1min.). Dušas, prausykla ir tualetas bendri. Atskira vieta kurioje pastatyti suoliukai su stalu visiškai atskirai nuo kaimynų.Treileryje įrengta mini virtuvėlė su dujine virykle, kriaukle, indais, bei šaldytuvu.Dėl televizoriaus ir šašlykinės reikia tartis su kontaktiniu asmeniu. Taip pat suteikiame mūsų svečiams patalynę už tam tikrą mokestį. Skiriame automobilio vietą šalia įėjimo, už stovėjimo vietą mokėti nereikia. Jūsų vaikams nebus nuobodu, nes pas mus yra supynės, kuriose jūsų vaikai galės pramogauti.