Kraunasi...

Kontaktai

Kontaktinis asmuo: Administratorius / Administratorė
Tel.: 8 460 40 011
Mobilusis telefonas: 8 656 59 649
El. paštas: info@feliksas.lt
Puslapis: www.feliksas.lt

Žemėlapis

INFO HOTEL

Skelbimo ID: 314
Miestas: Palanga
Adresas: Kretingos g.52
Dirba: Visus metus
Kambarių skaičius:
Keliaviečiai kambariai: 1, 2, 3, 4
Vietų skaičius:
18 - 64 €
(nuo/iki)
314314314314314

Papildoma informacija

Viešbutyje įrengti modernūs, elegantiški ir jaukūs dviviečiai bei dviviečiai ekstra kambariai. Kiekviename kambaryje yra mini šaldytuvas, šildomos vonios grindys, seifai, individualiai reguliuojama šildymo sistema, TV, satelitinė televizija bei nemokamas prisijungimas prie interneto. Viešbutyje taip pat įrengtas Loby baras bei teikiami kontinentiniai pusryčiai, yra saugi automobilių stovėjimo aikštelė.
Profesionalūs viešbučio darbuotojai nuo pat pirmos viešnagės dienos apgaubs Jus dėmesiu bei suteiks visą reikalingą informaciją, kad poilsis Palangoje Jums būtų ne tik prasmingas , bet ir neteiktų rūpesčių.
Mes už gerą kokybę ir ją atitinkančią kainą! Jūs taip pat? Tuomet rinkitės viešbutį “Info hotel”!

Nuomojamos vietos politika

Kambaryje nerūkoma, kadangi viešbutis pritaikytas šeimyniniam poilsiui (bauda 100 lt). Už padarytą žalą taip pat sumokama papildomai.
Klientų svečiams leidžiama lankytis viešbutyje iki 24 val. Atvykus į viešbutį prieš 6 val. ryto, apmokаma už visą parą. Po 6 val. – už pusę paros. Už kliento daiktus viešbučio personalas neatsakingas.
Svečių vertybių saugojimui yra seifas (paslaugos papildomos).
Nuo 21 iki 8 val. viešbutyje – ramybės valandos. Prašome laikytis tylos bei gerbti kitus viešbučio gyventojus. Jūsų paslaugoms administratoriai dirba visą parą.
Norėdami užsisakyti pusryčius, svečiai turi perspėti administratorių iš anksto. Pusryčiai gali buti pateikiami į kambarį (paslaugos papildomos).
Apmokėjimas tik atvykus į viešbutį, atliekamas registracijos metu.
Dėl fakso ir kopijavimo paslaugų kreipkitės i registratūrą.
Patalynė keičiama kas 3 dieną, šiukšlės išnešamos kiekvieną dieną, rankšluosčiai keičiami pagal Jūsų pageidavimą. Skalbimo ir lyginimo paslaugos yra papildomos – prašom keiptis i administratorių.
Kambariai tvarkomi naudojant sertifikuotas valymo priemones. Apsinuodijimo arba kylančios alergijos atveju perspėkite administratorių.