Pigus poilsis Šventojoje, nameliu nuoma, kempingas

Kontaktai

Kontaktinis asmuo: administracija
Tel.: +37067487623
El. paštas:
Puslapis:

Žemėlapis

Pigus poilsis Šventojoje, nameliu nuoma, kempingas

Skelbimo ID: 278
Miestas: Šventoji
Adresas: Kopų g. 17a
Dirba: Sezono metu
Kambarių skaičius: 33
Keliaviečiai kambariai: 3, 4, 5
Vietų skaičius: 130
5 - 6 €
(nuo/iki)
278278278278278

Papildoma informacija

!!!!!!!!!DĖMESIO NUO RUGPJŪČIO 15 d. iki RUGSĖJO 15 d. TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS!!!!!!!! APGYVENDINIMAS nuo 15 lt/žmogui!!!!!

Atsinaujinusi poilsiavietė – kempingas „NAGLIS“ – kviečia jus pailsėti pajūryje. Poilsiavietė įsikūrusi adresu Kopų g. 17a, Šventojoje patogioje vietoje – tik keletas minučių malonaus ėjimo pėstute asfaltuotu keliuku, vedančiu per šventosios upę ir Jūs – pajūryje! Šalia poilsiavietės – Šventosios laivelių uostas – o tai gera žinia vandens transporto mėgėjams, nes jau nuo birželio šis uostas laukia visų, keliaujančių vandens transportu. Poilsiavietėje – kempinge
Poilsiavietėje „NAGLIS“ Jūs galite įsikurti mediniuose namukuose, tačiau, jei mėgstate keliauti su savo „miegamuoju ant ratų“ – kviečiame apsistoti kemperiams ir gyvenamiesiems vagonėliams skirtose vietose. Mūsų poilsiavietėje taip pat laukiami palapinių mėgėjai –specialiai Jums įrengtos vietos palapinėms. Jei savąją pamiršite namuose – ne bėda – palapinę galėsite išsinuomoti atvykę pas mus!
Poilsiavietėje įrengtos tinklinio, vaikų ir sporto aikštelės – mėgstantiems aktyvų poilsį, taip pat – saugi ir patogi automobilių aikštelė.
Daugiau informacijos apie „NAGLIS“ poilsiavietėje – kempinge
teikiamas paslaugas, vietų rezervacija: www.arlin.lt, info@arlin.lt

Nuomojamos vietos politika

Atvykimas nuo 13val., išvykimas iki 12 val.
Para skaičiuojama nuo 12 val.
Prieš išvykstant įspėti administraciją ir dar kartą pasitikrinti ar nepalikote savo daiktų namelyje.