Kontaktai

Kontaktinis asmuo: Vaiva Obolevičiūtė
Tel.: +370-469-55266
Mobilusis telefonas: +370-686-53506
El. paštas:
Puslapis:

Žemėlapis

Apartamentų nuoma - vila BALDININKAS

Skelbimo ID: 212
Miestas: Pervalka
Adresas: Pervalkos g. 29B, Neringa
Dirba: Sezono metu
Kambarių skaičius: 30
Keliaviečiai kambariai: 2, 3, 4, 5, 6
Vietų skaičius: 127
35 - 93 €
(nuo/iki)
212212212212212

Papildoma informacija

LT

BALDININKAS - vila ant Kuršių marių kranto Pervalkoje, mažame ramiame Neringos miestelyje. Viloje - 30 vieno ar dviejų kambarių butų, kuriuose yra dušai, wc, mini virtuvėlės, televizoriai. Pasirinkę apartamentą su balkonu arba terasa, maloniai praleisite vakarus žvelgdami į Kuršių marias ir ruošdamiesi vakarienę poilsio aikštelėje su lauko baldais ir kepsninėmis. Jums besiilsint, vaikai žais vilos kieme žaliuojančioje pievelėje.
Aktyvaus poilsio mėgėjams nuomojami dviračiai ir keturračiai. Dviračių takais, vingiuojančiais per čiobreliais kvepiančius Neringos pušynus, nuvažiuosite iki jūros, Nidos, Preilos, Juodkrantės, Smiltynės ar šalia Pervalkos esančių nuostabių Negyvųjų kopų.
Ištroškusiems įdomių potyrių poilsiautojams nuomojama burinė jachta. Naktis, praleista besisūpuojant mariose prie Negyvųjų kopų, paliks neišdildomus prisiminimus apie išskirtines atostogas gražiausiame Lietuvos kampelyje...

EN

BALDININKAS is a resort, situated on the coast of Kursiu marios Lagoon in Pervalka, a small village of Neringa. There are 30 apartments equipped with showers, WC, mini-kitchens, TVs. You are welcome to choose an apartment with balcony or terrace, where you can spend pleasant evenings admiring beautiful view to Kursiu marios Lagoon and preparing nice dinner in a comfortably designed rest-grounds, equipped with practical outdoor furniture and grills.
Those who have no wish to prepare meal themselves can enjoy perfect kitchen in numerous cafes of Pervalka.
We rent bicycles - for active rest-fanciers. By bicycle roads you will be able to reach not only the Sea, but also Nida, Preila, Juodkrante, Smiltyne and Dead Dunes, situated near Pervalka.

Nuomojamos vietos politika

ATSISKAITYMO UŽ PASLAUGAS TVARKA

• Užsakant butą iš anksto, per dvi savaites nuo užsakymo priėmimo, sumokama visa suma arba avansas už dvi naktis grynaisiais pinigais ar pavedimu į sąskaitą. Jei sumokamas tik avansas, likusi suma mokama atvykus, pirmą dieną. Avanso sumokėjimas reiškia patvirtinimą, kad informacija užsakymo formoje yra teisinga.
• Nutraukus išankstinį užsakymą, likus mažiau kaip dviems savaitėms iki atvykimo, avansas negrąžinamas.
• Sutrumpinant poilsio laiką, pinigai negrąžinami. Pranešus apie poilsio laiko sutrumpinimą iš anksto, ne vėliau kaip prieš dvi savaites, atsiskaitoma už faktinį pragyventų naktų skaičių.
• Jei kambaryje gyvena daugiau žmonių, nei jame numatyta, už kiekvieną papildomą gyventoją mokama 40Lt. už naktį.
• Labai prašome šunų, kačių ir kitų gyvūnų į vilą nesivežti. Jei tai neįmanoma, už kiekvieną gyvūną mokama 40Lt. už naktį.