Kraunasi...

Kontaktai

Kontaktinis asmuo: Administracija
Tel.: +37046045185
Mobilusis telefonas: +37068223310
El. paštas: uab_svaresta@yahoo.com
Puslapis: www.sventosios-banga.lt

Žemėlapis

Namelių ir kambarių nuoma poilsinėje "Banga" Šventojoje

Skelbimo ID: 180
Miestas: Šventoji
Adresas: Kopų g. 25
Dirba: Sezono metu
Kambarių skaičius:
Keliaviečiai kambariai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8
Vietų skaičius:
6 - 21 €
(nuo/iki)
180180180180180

Papildoma informacija

Poilsinė „BANGA“ yra Šventosios miesto centre adresu Kopų g. 25. Pastatai - korpusai, skirti poilsiui randasi toliau nuo triukšmingos gatvės, arčiau Šventosios upės ir tik kelios minutės pėsčiomis iki jūros. Jūsų saugumui poilsinės teritorija yra aptverta ir stebima vaizdo kameromis.

Jūsų pasirinkimui yra dviviečiai, triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai kambariai. Visuose kambariuose yra: WC, dušas, mini virtuvėlė, šaldytuvas, virdulys, patalynė, indai; visi kambariai su balkonais. Yra bendro naudojimo virtuvė su maisto gaminimui reikalingomis priemonėmis. Poilsio namų teritorijoje yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Norintiems pailsėti gamtoje - siūlome pasirinkti poilsį nameliuose. Nameliai yra pušyne ir prie upės, adresu Kopų g. 25, iki jūros tik 3 min. kelio; Čia nuomojami kambariai mediniuose nameliuose. Kambariai yra 3 ir 4 vietų. Patogumai t.y. tualetas, dušas, virtuvė - bendro naudojimo; Dušas mokamas; Virtuvėje yra viryklės, mikrobangų krosnelė, kriauklės bei darbo stalai;

Maloniai kviečiame.

Rezervuoti kambarius galite iš anksto.