SPA centras "Nidus" Nidoje

Kontaktai

Mobilusis telefonas: +370 469 52001
El. paštas: info@nidus.lt
Puslapis: www.nidus.lt

Žemėlapis

SPA centras "Nidus" Nidoje

Skelbimo ID: 113
Spa
Miestas: Nida
Adresas: G.D. Kuverto g. 15
Dirba: Visus metus
24 - 142 €
(nuo/iki)
113113113113113

Papildoma informacija

Viešbutyje “NIDUS” esančiame mini SPA centre laukiamas kiekvienas kurorto svečias, Nidos bei viešbučio gyventojas. Kviečiame apsilankyti garinėje pirtyje, atgauti jėgas sūkurinėje vonioje bei pasimėgauti masažais Ajurvedos centre SHANTI. Jums siūlomi:

Atpalaiduojantys masažai.
Kūno šveitimo, anticeliulitinės, lieknėjimo procedūros.
Organizmo valymo, sveikatos gerinimo programos.
Nėščiųjų masažai.

SPA PROCEDŪROS

Ajurvediniai masažai su natūraliais pašildytais aliejais yra viena Ajurvedos terapijos rūšių. Šie masažai gerinantys organizmo fermentų ir medžiagų apykaitos būklę, skatinantys ląstelių ir audinių atsinaujinimą, užkertantys kelią ligoms, suteikiantys jaunatviškumo ir ilgaamžiškumo, laikomi vienu iš atjauninančios terapijos būdu.

Keralos masažas (1:00 h) - 190 Lt
Tai populiariausias tradicinis indiškas masažas. Gilus raumenų masažas padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją, todėl po jo žmogus jaučia palengvėjimą ir ramybę. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, didėja deguonies pasisavinimas, gerėja raumenų darbingumas, greičiau atsigaunama po fizinių krūvių, puikiai veikiama sąnarių sistemą. Masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet sielos palaimai.

Kūno šveitimas su masažu (1:00 h) – 190 Lt
Tai ne tik atgaiva nuvargusiam kūnui ir protui, bet ir nuostabus būdas pagražinti odą. Šių procedūrų poveikis:Šalinamos negyvos, suragėjusios epidermio ląstelės. Kūno šveitimo procedūros metu skatinama odos regeneracija, gerinama kraujotaka, oda aprūpinama deguonimi, šalinamos pigmentinės dėmės ir randai, skaistinama ir gražinama oda.

Antistresinis masažas (1:00 h) - 180 Lt
Intensyvus viso kūno masažas gerina savijautą, malšina skausmus ir greitai atpalaiduoja kūną. Masažas atstato ne tik organizmo gyvybines funkcijas, sukelia malonius pojūčius: viso kūno relaksacija, padidėjęs energingumas.

Masažas nėštumo metu ir po nėštumo (1:00 h) - 180 Lt
Masažas daromas nėštumo metu ir po jo. Šio masažo metu skiriamas ypatingas dėmesys moteriai ir būsimam kūdikiui. Masažas reikalingas ne tik moteriai, bet ir būsimam kūdikiui, kad jis augtų tvirtesnis. Jo metu atliekami švelnūs sukamieji judesiai, glostymai, raminantys ne tik būsimą ar jau esamą mamą, bet ir kūdikį. Daug dėmesio skiriama apatinei nugaros daliai, taip malšinamas skausmas ir gėla.

Relaksacinis masažas (0:45 h) - 160 Lt
Masažas skirtas tiems, kas ieško ypatingos ramybės ir poilsio. Masažo metu pasiekiama gili ramybė, poilsis, atsipalaiduoja bei stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas. Ajurvedinis aliejus minkština, drėkina odą, tolygiai paskirsto šilumą, suteikia odai blizgesio bei atsparumo, neleidžia odai sausėti, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda išvengti pirmalaikio senėjimo.

Abjanga masažas( 0:45 h) - 160 Lt
Tai tradicinis indiškas masažas, sinchroniškai atliekamas dviejų asmenų, naudojant natūralius pašildytus aliejus. Išvalo nuo šlakų ir toksinų bei atjaunina audinių ląsteles, mažina galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, harmonizuoja organizmo sistemų veiklą, šalina stresą ir depresiją, taip pat nuovargį – grąžina fizines ir dvasines žmogaus jėgas.

Nugaros masažas (0:25 h) - 100 Lt
Senovės Indijos technika, visą dėmesį skirianti nugarai. Masažo metu atpalaiduojami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa. Aktyvinamas energijų tekėjimas kūne, o tuo pačiu raminama nervų sistema.

Galvos – pečių masažas (0:25 h) - 80 Lt
Masažas teigiamai veikia žmogaus endokrininę sistemą, balansuoja posmegeninės liaukos (hipofizės) veiklą, kuri reguliuoja augimą, kraujospūdį, iš dalies – nėštumą ir gimdymą, laktaciją, lytinių organų veiklą, skydliaukės veiklą, vandens pusiausvyrą organizme, maisto medžiagų pavertimą energija. Masažas atliekamas sėdint. Jis gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją, stiprina nervų sistemą, palaiko gyvybiškumą ir skatina ilgaamžiškumą.

Pėdų masažas (0:25 h) - 80 Lt
Pėdos – kūno dalis, jungianti mus su žeme, nuolat mus nešiojančios, todėl jomis būtina rūpintis. Pėdose gausu nervų ląstelių susijusių su visais organais, todėl šis masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Pėdose esantys marmos taškai balansuoja došas, padeda įveikti nuovargį bei tingulį.

Vaikų masažas( 0:45 h) - 90 Lt
Masažas naudingas ir reikalingas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Specialiai mažiesiems paruošto masažo metu stiprinami raumenys, suteikiame vaikui energijos, gyvybingumo, padedama atsipalaiduoti ir nusiraminti.

Akcijos

Renginiai